مزایای کارتن‌های بسته بندی حمل و نقل

کارتن بسته بندی حمل و نقل

حتی درقرن 21 هم کارتن مقوایی بسته بندی ، همچنان ماده انتخابی برای حمل و نقل بسیاری از انواع کالاها است. در حالی که ممکن است در نگاه اول به نظر زیاد به روز نباشد، ولی این نوع جعبه کاملا مهندسی شده است تا برای حمل و نقل اقلام استفاده شود.

ممکن است همیشه فکر کرده باشید که چرا اینطور است یا شاید به دنبال دلایلی هستید که چرا باید از جعبه مقوایی برای ارسال اقلام خود استفاده کنید. در هر صورت، در این مقاله ویژگی‌هایی را توضیح می‌دهیم که کارتن بسته‌بندی را به وسیله‌ای ایده آل برای بسته‌بندی حمل و نقل تبدیل می‌کند.

جعبه های مقوایی، با استحکام خود برای حمل و نقل و جابجایی ایده‌آل هستند و از بسته‌بندی برای انواع محصولات محافظت می‌کنند. کارتن مقوایی می‌تواند، حمل و نقل طولانی را تحمل کند. این باعث می شود که بتوان آن را در صدر لیست در مورد راه حل‌های بسته بندی قرار می‌دهد.

ویژگی‌های کارتن بسته‌بندی

از ویژگی‌های محافظتی آن گرفته تا مقرون به صرفه بودن و پایداری کارتن بسته بندی، دلایل زیادی وجود دارد که جعبه‌های مقوایی به طور گسترده‌ای به عنوان ماده‌ای برای حمل و نقل کالا استفاده می‌شود.

حفاظت از کالا

حفاظت ارائه شده توسط کارتن‌های حمل بار دلیل اصلی استفاده از آن است. حتی کارتن‌های سه لایه نیز می‌توانند تا حد زیادی از محتویات درونی خود محافظت کنند.

هر کارتن سه لایه، از دو لایه آستر درونی و بیرونی و یک لایه موجدار( فلوتینگ) میانی تشکیل شده است. لایه‌های بیرونی مقداری استحکام به جعبه مقوایی می‌دهند، در حالی که بخش فلوت دار مرکزی برای محافظت از اقلام در صورت کوبیدن یا له شدن جعبه، را فراهم می‌کند.

جعبه‌های سه لایه سطح مناسبی از محافظت در برابر ضربه را ارائه می دهند و از آسیب دیدن اکثر اقلام غیر ظریف در حین حمل و نقل جلوگیری می‌کنند. برای کالاهای شکننده‌ و حساستر استفاده از کارتن‌های پنج لایه مناسبتر است. این جعبه‌های مقوایی هزینه بیشتری را نسبت به جعبه‌های سه لایه دارند ولی به خوبی می توانند از محتویات درونی محافظت نمایند.

کارتن بسته بندی حمل و نقل مقرون به صرفه است

یکی دیگر از مزایای مهم کارتون مقوایی برای مشاغل، مقرون به صرفه بودن قیمت آن است. کارتن مقوایی یک وسیله بسته بندی و حمل و نقل بسیار مقرون به صرفه است که در محدوده بودجه ای اکثر شرکت‌ها و فروشگاه ها است که نیاز به ارسال اقلام دارند.

صرفه جویی در هزینه‌های کارتن بسته بندی به اینجا ختم نمی شود. طراحی چندلایه آن به این معنی است که می‌تواند فشاری را که به آن وارد می‌شود را تحمل کند و به عنوان یک ضربه گیر عمل کند. جعبه‌های مقوایی قوی ، سبک، بوده و هزینه حمل و نقل پایینی را به همراه دارد.

بسته بندی پایدار

کارتن، یکی از سازگارترین مواد بسته بندی موجود با محیط زیست است. جعبه‌های ساخته شده از مقوا را می‌توان به راحتی جمع کرد و استفاده مجدد از آنها را برای گیرندگان کالا آسان می‌کند.

اگر جعبه‌های مقوایی دارید که دیگر از آنها استفاده نمی کنید، توصیه می کنیم آنها را بازیافت کنید. کارتن یک ماده بازیافتی است که در صورت استفاده می‌تواند اثرات سو، زیست محیطی بسته‌بندی را کاهش دهد زیرا زباله‌ها به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد و امکان استفاده مجدد از آن هم فراهم می‌شود.

کارتن بسته بندی

از کارتن برای بسته بندی اقلام کوچک و بزرگ می‌توان استفاده کرد

از کارتن برای بسته بندی طیف گسترده ای از محصولات می توان استفاده کرد. از خانه تکانی گرفته تا ارسال محصولات مختلف و انبارداری.

کارتن های بسته بندی حمل و نقل، را می‌توان برای حمل و نقل ایمن، طیف گسترده‌ای از کالاها با اندازه‌های مختلف، ضخامت و رنگ‌های مختلف سفارشی کرد.

کارتن‌های مقوایی طیف گشترده ای از استراکچر را می‌توانند داشته باشند. از کارتن‌های سنتی چهار درب ساده تا انواع مختلف کارتن‌های دایکاتی، که با توجه به محصول طراحی و ساخته می‌شود. با کمک جعبه‌های مقوایی می‌توان انواع اشکال و درب و زیره‌ها را برای محصولات طراحی کرد. برای محصولات مختلف پنجره گذاشت و یا طوری طراحی کرد که با شیوه‌ای خلاقانه باز و بسته شود. دست شما برای طرح‌های خلاقانه باز بوده و شما به راحتی می‌توانید انواع مختلف طرح‌ها را بر روی ورق کارتن پیاده سازی نمائید.

ایده آل برای سفارشی سازی

چاپ بر روی کارتن های مقوایی بسیار سریع و ساده است. با کمک چاپ فلکسو می توان بر روی ورق کارتن چاپ مناسب را انجام داد. شما می‌توانید طرح های خود مثل لوگو، نام برند و یا هر چیز دیگری را مشخص کرده و بر روی کارتن چاپ نمائید.
از خصوصیات چاپ فلکسو، هزینه کم و قابلیت چاپ مستقیم بر روی ورق مقوا است. چنانچه نیاز به چاپ با کیفیت رنگی با جزئیات زیاد را داشته باشید می‌توانید با استفاده از چاپ افست طرح مورد نظر را بر روی مقوا چاپ و بر روی ورق کارتن لمینیت کنید.

برای سفارش کارتن اختصاصی کلیک کنید.

حمل و نگهداری کارتن مقوایی آسان است

وزن سبک جعبه های مقوایی به این معنی است که در مراحل بارگیری و تخلیه حمل و نقل به راحتی قابل حمل هستند. شما نیاز نیست به دلیل وزن جعبه هزینه‌های اضافه زیادی برای ارسال پرداخت کنید.

همچنین در مواقعی که استفاده نمی‌شوند، می‌توان آن‌ها را جمع کرد تا فضای بسیار کوچک‌تری را اشغال کنند.

امیدواریم این راهنما به این سوال پاسخ داده باشد که چرا از کارتن بسته بندی حمل و نقل استفاده می شود. اگر نیاز به خرید کارتون مقوایی دارید، زودپک طیف گسترده‌ای از کارتن های سه لایه و پنج لایه پستی و ساده را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *