بنر اسباب کشی

برای اسباب کشی راحت تر نیاز به لوازم بسته بندی داری؟

خونه یک خوابه داری یا دو خوابه یا بزرگتر، فرقی نمی کنه. ما تو زودپک برای شما انواع وسایل بسته بندی رو محیا کردیم تا با راحتترین روش ممکن بتونی کارت رو انجام بدی1

اسباب کشی دیوایدر

کارتن

پیشنهاد می‌شود برای بسته بندی لباس و لوازم خانه از کارتن 40*60 و برای بسته بندی ظروف و لوازم آشپزخانه از کارتن 55*32 استفاده کنید

نایلون حبابدار اسباب‌کشی

نایلون حبابدار

پیشنهاد می‌شود برای ظروف عرض 25 و برای لوازم بزرگ مثل یخچال و … عرض 100 سانتی متر استفاده شود

چسب

چسب

چسب با میکرون بالاتر، چسبندگی بیشتری دارد و برای بسته بندی های بزرگتر مناسبنر است

ابزار اسباب

ابزار

برای سهولت در بسته بندی پیشنهاد میشود این موارد را نیز مشاهده کنید

چگونه راحت اسباب کشی کنیم؟

اسباب کشی به خودی خود کاری طاقت فرسا است. این را هم در نظر بگیرید که گاهی ممکن است برای اسبابکشی زمان زیادی نداشته باشید و خود این موضوع باعث شود تا دچار استرس شوید و کار برایتان سخت تر پیش برود. با این حال همیشه راه کارهایی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید در شرایط مختلف اثاثیه خود را جمع کرده و جابجا شوید.

چگونه اسباب کشی کنیم؟ (اسباب کشی را از کجا شروع کنیم؟)

برخی از اقداماتی که می توان به آنها اشاره کرد شامل موارد زیر هستند:

• برنامه ریزی: چند هفته پیش از فرارسیدن زمان جابجایی با برنامه ریزی و زمان بندی کارهایی که باید انجام دهید، از سردرگمی نجات پیدا کنید.
• دسته بندی اثاثیه: بسته بندی بدون دسته بندی به شلوغ کاری و بهم ریختگی در زمان جمع و جور کردن و جابجایی می شود.
• تعیین شرکت حمل و نقل: سعی کنید چند هفته قبل از اسبابکشی شرکت مورد نظر برای جابجایی را مشخص کنید.
• تهیه اقلام مورد نیاز برای بسته بندی: اسبابکشی بدون بسته بندی امکان پذیر نیست، به همین دلیل بهتر است پیش از هر اقدامی وسایل مورد نیاز برای بسته بندی را تهیه کنید.
• برآورد هزینه های اثاث کشی: این اقدام به شما کمک می کند تا از هرگونه هزینه پیش بینی نشده اجتناب کرده و هزینه ها را مدیریت کنید.
با دنبال کردن این مسیر؛ قطعا یک اسباب‌کشی آسان و کم دردسر خواهید داشت. همانطور که گفتیم تهیه اقلام بسته بندی مورد نیاز برای اثاث کشی ضروری است.

برخی از اقلام ضروری بسته بندی عبارتند از:
• چسب پهن
• نایلون حبابدار
• نایلون سلفون
• برچسب و لیبل
• کارتن های اسبابکشی

جابجایی وسایل بدون استرس ضربه دیدن اثاث

یکی از نگرانی هایی که همه در زمان جابجایی وسایل دارند آسیب به اثاثیه است. این نگرانی بویژه حالا که قیمت لوازم خانگی سربه فلک کشیده بیشتر هم شده است. سوال اساسی این است که چطور می توان از وارد شدن آسیب به اثاثیه در زمان جابجایی و اثاثکشی جلوگیری کرد یا آن را به حداقل رساند.
در واقع راهکارهای زیادی وجود دارد که می‌توان به آنها متوسل شد. خیلی ها هم در استفاده از این راهکارها حرفه ای عمل می کنند. با این وجود بیان این راهکارها به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید اثاثیه تان را به خوبی حفاظت کنید تا آسیب نبییند و ضربه ای به آنها وارد نشود.
این راهکارها بسیار ساده و در عین حال کاربردی و ارزان هستند. البته با توجه به ارزش ريالی و بعضا معنوی اثاثیه هزینه برای محافظت از وسایل در برابر ضربه در هنگام جابجایی؛ این هزینه چندان زیادی محسوب نمی شود. برخی از این راهکارها عبارتند از:

1. برای بسته بندی از کارتن های مخصوص اسباب‌کشی استفاده کنید. این کارتن ها 3و 5 لایه هستند و مقاومت مناسبی در برابر ضربه و رطوبت دارند.
2. از نایلون های حبابدار برای ضربه گیری استفاده کنید. این نایلون ها کمک می کنند تا وسایل شما حتی در صورت تکان خوردن هنگام جابجایی آسیب نبینند.
3. نایلون های سلفون به سفت تر شدن بسته بندی اثاثیه های چند تکه یا چند قلم اثاثیه در کنار هم و ثابت ماندن آنها کمک می کند.
4. از تکه های کاغذ مچاله شده، کارتن های اضافه یا حتی نایلون های حبابدار برای پر کردن فضای خالی کارتن هایی که اثاثیه ها را داخل آن قرار داده اید استفاده کنید تا ثابت بمانند.
5. مطمئن شوید شرکتی که برای جابجایی در استخدام می کنید از نیروهای با تجربه استفاده می کنند و در قبال وسایل شما مسئولیت پذیری دارند.

فواید استفاده از پکیج های اسباب کشی زودپک

تهیه لوازم مورد نیاز برای اسبابکشی گاهی می تواند شما را از این حیث که چه چیزی باید بخرید یا چه میزان اقلام می تواند برای اثاثیه شما کافی باشد، سردرگم و حتی کلافه کند. با این حال جای نگرانی نیست. کافی است شما با برآورد نیاز خود از طریق دسته بندی وسایل نیازمندی های خود را بسنجید و برای خرید اقدام کنید.

حتی اگر این کار برایتان سخت است می توانید از روش های دیگری استفاده کنید. یکی از روش های کاربردی خرید پکیج های اختصاصی اسباب‌کشی از زودپک است. زودپک سال ها است در زمینه ارائه اقلام بسته بندی فعالیت دارد و با تجربه ای که از همراهی مشتریان خود داشته توانسته پکیج هایی ویژه جابجایی وسایل منزل را آماده ارائه کند.

این پکیج ها براساس تخمین میزان وسایل و نیاز به اقلام بسته بندی و همچنین تک، دو، سه خوابه یا بزرگتر بودن خانه آماده شده‌اند. این دسته بندی به شما کمک می کند تا بتوانید با خیال راحت والبته قیمتی به صرفه تر در یک خرید، اقلام مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه خود را تهیه کنید.

کارتن ویژه اسباب‌کشی، چسب، نایلون حباب دار، نایلون سلفون، چسب کش از جمله اقلامی هستند که در این پکیج ها قرار دارند. البته این امکان هم فراهم شده تا بتوانید نیازمندی هایتان را به راحتی و دست چین شده سفارش بدهید.

مقایسه روش های جدید اثاث کشی با روش های سنتی

کسانی که قصد جابجایی وسایل منزل دارند معمولا به دنبال راه های ساده، ارزان، سریع و ایمن می گردند. اسبابکشی در هر شرایطی می تواند دشواری های خاص خودش را داشته باشد اما این دشواری ها در حال حاضر با توجه به توسعه امکانات به شدت کاهش یافته است.

نوآوری ها در عرصه بسته بندی و امکانات و اقلامی که وجود دارد یا خدماتی که در حوزه بسته بندی اثاثیه ارائه می شوند؛ همگی به آسان تر شدن اثاث کشی کمک کرده اند. شرکت های زیادی در حوزه خدمات اسبابکشی فعال شده اند و هر کدام خدماتی را ارائه می دهند که می تواند به بهبود شرایط جابجایی کمک کند.

توسعه اقلام بسته بندی در سال های اخیر بویژه تولید کارتن های ویژه جایجایی اسباب منزل، امنیت اثاثیه را بهبود بخشید به شکلی که در حال حاضر اثاث کشی بدون استفاده از کارتن امکان پذیر نیست.

در گذشته از پارچه های بزرگ برای بسته بندی لوازم بویژه رختخواب و لباس ها استفاده می شد و برای جلوگیری از ضربه خوردن خورده وسایلی که وجود داشت دورشان پارچه می پیچیدند.

از طرفی با نبود شرکت های حمل و نقلی و عدم دسترسی اینترنت امکانی برای جستجوی شرکت های حرقه ای در اسبابکشی هم وجود نداشت و از طرفی معمولا نیروهایی که برای اسبابکشی در این شرکت ها حضور داشتند یا مهارت لازم را نداشتند یا هزینه گزافی دریافت می کردند. اما حالا شما کافیست با یک کلیک در زودپک پکیج های مورد نیاز برای جابجایی اثاث خود را تهیه کنید.

مزایای درخواست اسباب کشی آنلاین

مزایای اسباب‌کشی آنلاین را در چند موضوع می توان بررسی کرد. همه افراد حداقل یک بار اسبابکشی را تجربه کرده و با مزایای اثاث کشی آنلاین نسبت به روش های سنتی یا معمولی آشنا هستند. اما به هر حال برخی بین روش سنتی و آنلاین روش های سنتی را انتخاب می کنند ولی تعداد این دسته از افراد زیاد نیست.

مزایای اسباب‌کشی آنلاین بویژه در سال های اخیر توانسته در بین افراد جایگاه خود را بدست آورد. چراکه ارزان تر، سریعتر و مطمئن تر در دسترس قرار دارند. برخی از مزایای روش آنلاین درخواست اسبابکشی عبارتند از:

• بکارگیری کارگران در چیدمان وسایل
• امکان سفارش انواع سرویس های اسباب‌کشی
• پشتیبانی و رسیدگی هر روزه به درخواست مشتریان
• درخواست آنلاین لوازم بسته بندی و تحویل درب منزل
• استفاده از خدمات جمع آوری وسایل و بکارگیری کارگران
• امکان انتخاب انواع شرکت ارائه دهنده خدمات جابجایی وسایل منزل
• امکان استفاده از نیروهای متخصص در جمع و بسته بندی وسایل

با اینترنتی شدن کسب و کارها فروش اقلام بسته بندی نیز آنلاین و ارائه خدمات از طریق وب سایت و اپلیکیشن صورت گرفت. اگر قصد دارید در زمان جابجایی وسایل و هزینه‌های خود را کاهش دهید از خدمات آنلاین اثاث کشی برای سفارش نیازمندی های خود استفاده کنید.

زمان بندی اسبابکشی

اسباب کشی را به روزهای آخر موکول نکنید. معنی این جمله این است که همه کسانی که قصد اسباب‌کشی دارند معمولا از ماه ها قبل این موضوع را می دانند. به همین دلیل است که به برنامه ریزی برای جابجایی وسایل منزل باید توجه داشت.

برنامه ریزی به این معناست که شما با یک زمان بندی از هفته ها قبل از روز اسبابکشی مشخص کنید که چه اقداماتی را باید انجام دهید. با چه شرکتی برای جابجا کردن تماس بگیرید.

چه روزی اقدام به جابجایی کنید تا فشار زمانی نداشته باشید.

معمولا کسانی که قصد اثاث کشی دارند نباید در هر روزی از هفته دست به چنین اقدامی بزنند. دلیل آن هم این است ترافیک یا شلوغی خیابان و کوچه ها ممکن است شما را کلافه و کار تخلیه اثاثیه را نیز با مشکل مواجه کند.

به طور معمول روزهای آخر هفته و ساعات میانی روز بهترین فرصت برای اسبابکشی است که همه جا خلوت و کم تردد است. در این صورت می توانید با خیال آسوده جابجایی خود را شروع کنید و مطمئن شوید که یک اسباب‌کشی بدون مشکل خواهید داشت.

اسباب کشی منزل و محل کار با بهترین کیفیت

کیفیت اسباب‌کشی به این معناست که بتوانید اثاث‌کشی  آسان و بدون خسارت داشته باشید. برای اینکه بتوانید به این کیفیت برسید باید برنامه ریزی را جدی بگیرید. از وسایل بسته بندی با کیفیت استفاده و شرکت باربری با تجربه ای را انتخاب کنید.

شاید تامین همه این موارد به شکل استاندارد یا در سطحی که بتواند رضایت شما را جلب کند امکان‌پذیر نباشد. مشکلات مالی یا نبود زمان می توانند عواملی باشند که به استرس‌زا شدن روند اسبا‌ب‌کشی منجر شوند. با این وجود؛ شما هستید باید با توجه به زمان مشخص شده برای جابجایی از محلی که زندگی یا کار می کنید شرایط را برای یک اسبابکشی کم دردسر فراهم می کنید.

چک لیستی از همه وسایل تهیه و برای هر اقدامی که باید در راستای اثاث کشی انجام دهید زمان تعیین کنید. وسایل کوچکتر را زودتر درون کارتنها اسباب کشی قرار دهید و ببندید و برای وسایل بزرگ نایلون سلفون یا حبابدار بگیرید و بپیچید تا در حین اثاثکشی آسیبی نبینند. بعد از بسته بندی لوازم ریز و درشت؛ وسایلی که باید بوسیله خودتان حمل شود را جدا کرده و با قرار دادن درون کارتن های مخصوص از امن ماندن شان اطمینان حاصل کنید.

ويژگی سرویس های اسباب کشی

بسته بندی یکی از سرویس های لازم برای اسبابکشی است. اقلام بسته بندی مهم هستند چرا که تنها وسیله برای مراقبت از وسایل شما از مبدا تا مقصد است. به همین دلیل هم هست که باید پیش از اقدام به اسباب‌کشی، وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید.
از طرفی برای اینکه بتوانید از تجربه بهتری از جابجایی داشته باشید باید خود را برای طی کردن روند اسبابکشی آماده کنید. این روند گاهی به دلیل شرایطی که قابل پیش بینی نیستند گاهی طولانی تر، خسته کننده تر و حتی کلافه کننده شود. از این رو ضمن حفظ آرامش باید به دنبال نیروهایی باشید که حرفه ای وسایلتان را جابجا می کنند.

توصیه های اسباب کشی منزل

اسباب کشی روندی طاقت فرسا و خسته کننده محسوب می شود و طبیعی است که انجام آن برای همه سخت باشد. بویژه وقتی که قرار است میلیون ها تومان هم هزینه کنید ولی بار این روند بردوش تان سنگینی کند.
به همین دلیل است که توجه به روش های آسان سازی اسبابکشی بسیار مورد توجه است. از این رو برای اینکه بتوانید اسباب‌کشی را آنطور که می خواهید انجام دهید باید از ترفندها و روش هایی بهره بگیرید که در کنار سرعت بخشیدن به رویه جابجایی از بروز خسارت به لوازم تان جلوگیری کند تا مجبور به هزینه کرد اضافه در خانه یا محل کار جدید نباشید.

از ترفند های زیر استفاده کنید که عبارتند از:
• اقلام ظریف مثل شیشه ها را در کنار اجسام سنگین قرار ندهید
• بهتر است اثاثیه سنگین ابتدا در پشت کامیون قرار بگیرند
• وسایل ضروری را در آخر بارگیری کنید تا زودتر تخلیه شوند
• وسایل شبیه به هم را درون یک کارتن قرار دهید
• کارتن ها را شمارگذاری و کنار هم بارگیری کنید
• وسایل سنگین خرد را با چمدان حمل کنید
• کارتن ها را به نوبت باز و تخلیه کنید.

همه یک بار اسباب کشی منزل، محل کار و غیره را تجربه کرده و می دانند که می تواند کار طاقت فرسایی باشد. به همین دلیل استفاده از این ترفندها می تواند کمک کننده باشد.

خدمات اسباب کشی شامل چه مواردی است؟

رفتن از مکانی به مکان دیگر نیاز به همراهی و همکاری اعضای خانواده و برای حمل بار نیاز به داشتن وسیله مناسب و افراد متخصص دارد. اسباب‌کشی، در هر شرایطی دغدغه‌ ساز است. شاید یک دلیل آن ترس از آسیب به وسایل و هزینه‌های آن است.
اثاث‌کشی نیاز به تخصص دارد؛ البته منظور از تخصص این نیست که کارها را خود افراد انجام ندهند. شاید به نظرتان این کار ساده بیاید ولی به عنوان مثال کسانی‎‌که به صورت اصولی بسته بندی اثاثیه خود را انجام نمی‌دهند، معمولا با وسایل آسیب دیده یا حتی شکسته در زمان بازکردن وسایلشان مواجه می شوند.
اینکه هزینه های استفاده از خدمات افزایش یافته را نمی توان نادیده گرفت اما جبران خسارت های ناشی از آسیب به وسایل می تواند به مراتب بزرگتر باشد. بنابراین برای جلوگیری از این خسارت های احتمالی بهتر است از خدمات اسباب‌کشی که شامل موارد زیر است استفاده کنید:

• کرایه کارگر
• چیدمان وسایل
• کرایه ماشین حمل بار
• حمل بار اثاثیه سنگین
• فروش لوازم بسته بندی‌
• خدمات بسته بندی اثاثیه منزل

هزینه های اسباب کشی چگونه انجام می‌شود؟

تعداد و حجم اثاثیه در قیمت اثاث کشی موثر است. به این صورت که حجم اثاثیه بالا نیاز به ماشین باربری بزرگتری دارد. البته درنظر داشته باشید کامیونت های حمل اثاثیه حداکثر شش تن ظرفیت دارند و شما نمی توانید مثلا برای حمل اسباب منزل درون کلان شهرهای بزرگ از یک کامیون ده تن یا بزرگتر استفاده کنید.
از طرفی وقتی اثاثیه زیاد باشد اقلام مصرفی برای بسته بندی هم زیاد خواهد بود. ضمن اینکه زمان بیشتری برای جابه‌جایی و بسته بندی باید صرف کنید. در نتیجه حجم اثاثیه تاثیر مستقیم روی هزینه اثاث کشی دارد.

در این بین عواملی که علاوه بر میزان اثاثیه؛ روی هزینه نهایی اسباب‌کشی اثر میگذارند، شامل موارد زیر هستند:
• تعداد طبقات
• روز و زمان اسباب کشی
• زمان صرف شده برای جابه جایی
• فاصله محل پارک ماشین باربری تا منزل
با این وجود؛ باید برای مواردی به طور پایه هزینه کنید، از جمله این موارد عبارتند از:
• اعزام خودرو مخصوص اسبابکشی
• اعزام کارگر جابجایی برای جا به جایی اثاثیه منزل
• ارائه خدمات بسته بندی برای اسباب و اثاثیه منزل
• ارائه خدمات فنی لازم برای اثاث‌کشی

بسته بندی حرفه ای برای اثاث کشی با پکیج های زودپک

اثاث کشی بدون بسته بندی معنا ندارد، نه اینکه نشدنی باشد اما بسیار سخت خواهد بود. از این رو پیش از هر بار اسباب کشی باید وسایل بسته بندی مرغوبی را تهیه کنید که به شکل بهینه بتوانید وسایلتان را بسته بندی کنید.

معمولا در زمان اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه بهم ریختگی و سردرگمی از اینکه چه بخریم یا چه چیزی برای بسته بندی کم داریم، وجود دارد. گاها این شرایط منجر به جا افتادن برخی از خریدهای مهم برای بسته بندی شده یا حتی برخی از اقلام پیدا نمی شوند. برای جلوگیری از مشکلاتی که در تامین اقلام بسته بندی ممکن است ایجاد شود بهترین کار خرید پکیج اسباب کشی زودپک است.

زودپک با توجه به تجربه ای که برخورد با مشتریان خود داشته پکیج محصولات بسته بندی ویژه اسباب کشی را بسته به چند خوابه بودن خانه ها فراهم کرده است. ضمن اینکه می توانید با به صورت دستچین محصولاتی که نیاز دارید را به پکیج خود اضافه کنید.

انتخاب پکیج اسباب کشی زودپک باعث می شود تا هم درگیر خرید تکی اقلام ضروری برای بسته بندی نشوید و هم اینکه اگر در محصولی دچار کمبود هستید، بتوانید با چند کلیک آن را به پکیج خود اضافه کنید.

اسباب کشی درون شهری و برون شهری

اسبابکشی به طور کلی به درون و برون شهری تقسیم می شود. این تقسیم بندی معادلات اسباب کشی را تغییر می دهد. این معادلات به طور دقیق در بخش هزینه های جابجایی است چراکه کرایه خودروهای باربری و کارگر برای خارج از تهران گران تر خواهد بود.

هزینه تهیه اقلام بسته بندی به میزان وسایل و نیاز بستگی دارد و جابجایی درون یا برون شهری در آن تاثیری ندارد. اما معمولا کسانی اثاث کشی برون شهری دارند از اقلام بسته بندی بیشتری برای حفاظت از وسایل استفاده می شود.

اسباب کشی با خاور یا نیسان

کرایه کردن خودرو برای حمل اثاثیه و جابجایی، بسته به حجم وسایل مان دارد. این موضوع وقتی اهمیت پیدا می کند که بدانید هزینه کرایه خودروهای حمل اثاثیه چقدر است. نرخ اتحادیه باربری تهران در سال 1402 برای خودروهای حمل بار درون و برون شهری به شرح زیر است:

 • قیمت کرایه خاور (تا سه ساعت از یک مبدا به یک مقصد): ۹۲۰.۰۰۰ تومان
 • قیمت کرایه خاور (هر ساعت اضافی): ۳۰۰.۰۰۰ تومان
 • قیمت کرایه خاور حومه (تا سه ساعت از یک مبدا به یک مقصد): ۹۸۰.۰۰۰ تومان
 • قیمت کرایه خاور حومه تهران (هر ساعت اضافی): ۳۲۵.۰۰۰ تومان
 • قیمت کرایه نیسان (تا دو ساعت از یک مبدا به یک مقصد): ۳۵۰.۰۰۰ تومان
 • قیمت کرایه نیسان (هر ساعت اضافی): ۱۱۵.۰۰۰ تومان
 • قیمت کرایه نیسان حومه (تا دو ساعت از یک مبدا به یک مقصد): ۴۰۰.۰۰۰ تومان
 • قیمت کرایه نیسان حومه تهران (هر ساعت اضافی): ۳۳۰.۰۰۰ تومان

بارچینی برای اسبابکشی

یکی از کارهایی که باید در موضوع جابجایی و حمل اثاثیه باید در نظر گرفته شود این است که چیدمان وسایل در خودروهای باربری باید به شکلی صورت بگیرد که بتوانید هم اثاثیه بیشتری در آن قرار دهید و هم با اولویت این کار را انجام دهید تا در زمان تخلیه بار بتوانید لوازمی که ضروری هستند را سریعتر پیاده کنید.

این موضوع بسته به مهارت کارگران جابجایی هم دارد. به طور معمول باید اثاثیه بزرگ نظیر مبل، یخچال، تخت و میز و کمد باید در ابتدای فضای قرارگیری بار جا داده شوند. چراکه این وسایل جاگیرند و در صورتی که در انتهای جابجایی قرار باشد آنها را در خودرو جای دهید ممکن است فضای کافی نداشته باشید و مجبور باشید خودرو یا سرویس دیگری بگیرید که برای شما هزینه ساز خواهد بود.

چگونه بسته بندی کنیم به وسایل ضربه وارد نشود؟

برای جلوگیری از ورود آسیب و ضربه به وسایلی که بسته بندی شده اند؛ بهترین کار این است که اولا از کارگران با تجربه در حوزه حمل اثاثیه استفاده کنید. دوما زمانیکه وسایل را بسته بندی می کنید از ایمن ماندن آنها اطمینان حاصل کنید. به همین منظور برای استفاده از وسایل بسته بندی استاندارد و مقاوم تاکید می شود. ویژگی هایی که در پکیج های بسته بندی زودپک می توانید بدست بیاورید.

از دیگر نکاتی که وسایل تان را از وارد شدن ضربه و آسیب دور نگه می دارد نوع بسته بندی است. به طور مثال زمانیکه وسایل را درون کارتن ها قرار می دهید بهتر است فضاهای خالی را با وسایلی نظیر فوم های پرکننده یا نایلون حبابدار پر کنید تا از تکان خوردن اثاثیه جلوگیری کنید.

درب کارتن ها را با چسب محکم کنید و برای اثاثیه حساس و شکستنی از برچسب ها یا علائم استفاده کنید تا در زمان حمل با احتیاط بیشتری جابجا شوند.

جابجابی وسایل آشپزخانه در اثاث کشی

آشپزخانه قلب خانه های ایرانی هستند. بیشترین وسایل در این محل قرار دارد. به همین دلیل در ابتدا دسته بندی و سپس بسته بندی مرتب و دقیق می تواند به شما در جمع کردن آشپزخانه کمک کند. در کنار ظروف، ادویه ها، دستگاه های الکترونیکی جابجایی وسایلی نظیر یخچال و گاز و لباسشویی و ظرفشویی اهیمت بیشتری دارند.

این وسایل به دلیل وزن و ابعاد زیاد معمولا دردسر بیشتری در زمان جابجایی دارند. با این حال بسته بندی این وسایل نیز باید به درستی صورت بگیرد تا از بروز آسیب های احتمالی و ضربه جلوگیری شود.

نکات مهم در بسته بندی یخچال

پیش از جابجایی یخچال باید به یکسری نکات توجه داشته باشید تا از ایمن ماندن آن اطمینان حاصل کنید که این نکات عبارتند از:

 • چند ساعت قبل از اسباب کشی یخچال را خاموش کنید
 • کلیه موادغذایی را از یخچال خارج کنید
 • تمامی قفسه ها را از یخچال جدا کنید
 • داخل یخچال را قبل از بسته بندی تمیز کنید
 • سیم برق یخچال را را به پشت آن بچسبانید
 • منبع آب یخچال های دارای سیستم یخ ساز را خالی کنید
 • درب یخچال و فریزر را بچسبانید تا در زمانی جابجایی باز نشوند
 • پیچ های قابل تنظیم در زیر یخچال و فریزر را کامل ببندید
 • اگر یخچال برفک زده تمیز کنید تا در زمان اسباب کشی باعث خیس شدن بقیه لوازم شود
 • برای جلوگیری از آسیب دیدگی دور یخچال فوم ضربه گیر یا نایلون حبابدار بپیچید و با چسب محکم کنید

نکات مهم در بسته بندی اجاق گاز

برای بسته بندی اجاق گاز هم مانند سایر وسایل نکاتی وجود دارد که باید رعایت کنید. برخی از این نکات عبارتند از:

 • درب‌ها و ورودی‌ها را اندازه‌گیری کنید
 • اجاق را از برق بکشید و اتصال گاز را قطع کنید
 • داخل فر و سطح اجاق و درب شیشه‌ای روی آن را تمیز کنید
 • قطعات جداشدنی را جدا کنید
 • کل گاز را با پلاستیک‌های حباب‌دار بپوشانید
 • از یک پتوی مناسب برای پوشش نهایی گاز استفاده کنید
 • با کمک حداقل یک نفر دیگر گاز را با احتیاط روی چرخ انتقال دهید

بهترین شرکت ها برای اسباب کشی

برای جابجایی و دریافت خدمات حمل بار باید به سراغ شرکت هایی بروید که هم لجستیک خوبی دارند و هم برای ارائه خدمات نیروی متخصص. برخی از شرکت هایی که در این زمینه خدمات ارائه می کنند؛ شامل موارد زیر هستند:

اثاث کشی منزل با نوبار با قیمت ثابت

«نوبار» برای تمام افراد و کسب و کارهایی که نیاز به جابجایی انواع بارهای خانگی، تجاری و خاص دارند، یک پلتفرم آنلاین هوشمند به همراه خدمات جانبی تخصصی ویژه هر نوع بار فراهم کرده است. فرآیندهای استاندارد و شفاف در ساختار جامع و یکپارچه «نوبار»، ناوگان تخصصی و نیروهای آموزش دیده حمل بار و دسترسی سریع، موجب اطمینان و آرامش خیال کاربران ما خواهد شد. بطوریکه آنها از کیفیت خدمات متناسب با نوع و نیازشان به بار و همچنین ثبات قیمت در طول فرآیند سفارش‌دهی و جابجایی بار مطمئن باشند. ما همچنین برای رانندگان و فعالین حوزه باربری فرصت درآمدزایی، امنیت و ارتقای سطح شغلی ایجاد خواهیم کرد.

اسباب کشی منزل با اسنپ

در اپلیکیشن اسنپ اسباب‌کشی را انتخاب و زمان ثبت سفارش گزینه‌هایی مانند اطلاعاتی شخصی، آدرس مبدأ و مقصد، درخواست کارگر بارگیری، نوع پرداخت هزینه، مدت زمان توقف در محل، بازگشت دوباره به مبدأ را وارد کنید. یکی از قابلیت‌های سرویس اسباب کشی اسنپ، امکان رزرو قبلی است. شما می‌توانید زمان حمل و نقل را از قبل برنامه ریزی کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا طبق برنامه زمانی خود پیش بروید و تا حد ممکن در زمان صرفه جویی کنید.

باربری و اسباب کشی درون شهری و بین شهری با آچاره

سیستم قیمت‌گذاری هوشمند آچاره با توجه به جزئیات درخواست شما هزینه نهایی را اعلام خواهد کرد و در صورتی که در جزئیات سفارش شما تغییری ایجاد نشود، هیچ تغییر قیمتی در انتهای کار وجود نخواهد داشت. جابه‌جایی صحیح و سالم بار و استفاده حداکثری از فضای ماشین به نحوی اسباب شما را می‌چینند تا در زمان جابه‌جایی هیچ آسیبی نبینند. در صورت نیاز باز و بسته کردن لوازم را هم می توانید به آنها بسپارید.

سامانه اسباب کشی اسباب چی

عدم اعلام قیمت ثابت و مشخص از سمت شرکت های ارائه دهنده خدمات اسباب کشی، بر تنش و دغدغه جابجایی افزوده است .اسباب چی با لیست قیمت این مشکل را برطرف کرده و در انتهای کار مطابق با لیست قیمت، فاکتوری با اعلام ریز خدمات انجام شده ارائه می دهد. همچنین در این مجموعه خبری از دبه کردن و تغییر قیمت نیست!

صفر تا ۱۰۰ اسباب کشی با جابجابار

اتوبار جابه جا بار ارائه دهنده خدمات اسباب کشی در سراسر تهران است. ارائه این خدمات بصورت 24 ساعته بوده و کارشناسان این باربری آماده پاسخگویی و مشاوره رایگان هستند.

اثاث کشی با هوم سرویس

 • خدمات سریع و بدون معطلی

گاهی نیاز به حمل اثاثیه سریع و بدون معطلی است. در نتیجه کلیه کارها باید در کمترین زمان ممکن برنامه ریزی شود. داشتن پشتیبانی برای هر شرکتی نشانه تعهدکاری و مهارت آنهاست. به این ترتیب شما بدون نگرانی می توانید بهترین خدمات اثاث کشی منزل را به این افراد بسپارید. هزینه اسباب کشی منزل در کنار مهارت، مهمترین المان در اثاث کشی منزل است. خیلی از افراد با شعار اثاث کشی ارزان سعی در جذب مشتری دارند. اما هوم سرویز با اعلام هزینه اسبابکشی قبل از شروع کار و انجام توافق قیمت نهایی بیشترین رضایت را در این بین داشته و هیچ نوع نگرانی برای کاربران خود ایجاد نخواهد کرد.

اسباب کشی خدمت از ما

اسباب‌کشی از چالش‌هایی است که معمولا مستأجرها در فصل‌های مختلف مخصوصا آخر تابستان با آن روبرو هستند. بسته بندی درست وسایل، جابجایی صحیح، بالا و پایین بردن آن‌ها از پله و … همگی از مواردی هستند که باید توسط افراد باتجربه و متخصص انجام شده تا وسایل بدون کوچک‌ترین آسیبی جابجا شوند. پیدا کردن شرکت‌ها و نیروهای متخصص در این زمینه بسیار مهم است. به این منظور می‌توانید از پلتفرم خدمت از ما کمک بگیرید و بهترین شرکت‌ اسباب کشی در تهران را پیدا کنید.

سوالات متداول

آیا اسباب کشی ارزان حقیقت دارد؟

جابجایی به طور کلی ارزان نیست. دلیل اصلی آن هم رشد هزینه ها در بخش های مختلف است.

هزینه اسباب کشی چقدر است؟

هزینه های اسبابکشی براساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود. از جمله میزان وسایل، طبقه، مسیر پیاده روی برای حمل بار، اندازه اثاثیه، مسافت جابجایی و …

آیا خدمات بسته بندی همراه خدمات اسباب کشی انجام می‌ شود؟

این مورد به درخواست شما از شرکت ارائه دهنده خدمات باربری بستگی دارد. طبیعی است با پرداخت هزینه ها می توانید از خدمات بسته بندی هم استفاده کنید.

آیا زودپک خدمات حمل بار ارائه می‌دهد؟

خیر. زودپک عرضه کننده اقلام مورد نیاز بسته بندی اسباب‌کشی است.

چگونه آسان اسباب کشی کنیم؟

با برنامه ریزی، زمان بندی و دسته بندی چند هفته پیش از زمان اثاث کشی؛ می توانید جابجایی آسان تری داشته باشید.