معرفی انواع پاکت بسته بندی در زودپک

انواع پاکت بسته بندی

پاکت‌های پستی به عنوان یکی از پرکاربردترین ابزار بسته‌بندی محسوب می‌شوند. این پاکت‌ها دامنه استفاده وسیعی دارند. همین موضوع سبب شده تا اکثر افراد خرید پاکت بسته بندی را برای ارسال انواع مرسوله انتخاب کنند.
پاکت‌های پستی در انواع مختلف برای کاربردهای متنوع تولید می شوند. در بازار شاهد عرضه انواع مختلف پاکت پستی با خصوصیات متنوع و ابعاد گوناگون هستیم. چنانچه به دنبال اطلاعات کامل در مورد انواع پاکت بسته بندی هستید در این مقاله همراه ما باشید. در این مطالب به معرفی انواع پاکت پستی موجود در زودپک و سایزبندی‌های مختلف آن‌ها خواهیم پرداخت.

انواع پاکت بسته بندی در زودپک

در وبسایت زودپک چهار نوع پاکت در سایزهای ختلف قابل سفارش گذاری است.

پاکت پستی حبابدار : پاکتهای حبابدار از یک لایه کاغذی بیرونی و یک لایه حبابدار داخلی تولید شده اند. برای سهولت استفاده از نایلون حبابدار سه لایه در تولید این پاکت‌ها استفاده می‌شود تا محصولات به راحتی درون پاکت لغزیده و وارد پاکت شوند. پاکت‌ها دارای لب چسب و آماده استفاده هستند. پاکت‌های حبابدار در شش سایز پرکاربرد ارائه می‌شوند.

برای خرید انواع پاکت حبابدار کلیک کنید

پاکت نایلون مشکی: پاکتهای نایلون مشکی یکی از بهترین محصولات برای ارسال انواع پوشاک محسوب می‌شوند. پاکت‌های نایلون مشکی از یک لایه کاغذی و یک لایه نایلونی تولید شده اند. لایه کاغذی چاپدار بوده و دارای آدرس گیرنده وفرستنده است. لایه نایلونی این پاکت‌ها مستحکم بوده و در جابه جایی و حمل و نقل به راحتی آسیب نمی‌بیند و می‌تواند از محصول داخل بسته بندی به خوبی محافظت نماید.

برای خرید انواع پاکت نایلون مشکی کلیک کنید

پاکت لمینه مشکی: پاکت‌های لمینه مشکی هم دو لایه دارند. با این تفاوت که این دو لایه به همدیگر لمینه شده‌اند. فرآیند لمینه کردن به معنی چسباندن لایه‌ها به یکدیگر است. لایه کاغذی به همراه یک لایه نازک از نوعی پلاستیک به این پاکتها امکان محافظت از محصول داخل را داده است. در نظر دشته باشید استحکام این پاکت‌ها کم بوده و امکان پاره شدن آنها وجود دارد. به همین دلیل گزینه های مناسبی برای ارسال پوشاک، محصولات حجیم و تیز نیست.

برای خرید انواع پاکت لمینه مشکی کلیک کنید

پاکت متالایز: پاکتهای شکیل و مرتبی هستند که به دلیل وجود لایه متالایز داخلی استحکام بالایی دارند. این پاکت‌ها هم دو لایه هستند و لایه روی آنها کاغذ تحریر است که دارای چاپ است. لایه درونی متالایز این پاکت‌ها احساس تمیزی رامنتقل می‌کند و برای ارسال بسیاری از محصولات می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

برای خرید انواع پاکت متالایز کلیک کنید.

سایزبندی انواع پاکت پستی

پاکت‌های پستی در انواع مختلف از لحاظ کاربرد، جنس و ابعاد طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. هر کدام از این موارد به منظور بسته‌بندی کالای خاصی استفاده می‌شوند. انتخاب ابعاد مناسب به جنس پاکت و نوع محصولی که قرار است ارسال شود بستگی دارد. پاکت‌های حبابدار به دلیل وجود لایه حبابدار داخلی فضای کمتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. به همین دلیل سایزهای بزرگتری از این نوع از پاکت‌ها را برای ارسال مرسولات باید انتخاب کرد.
ابعاد تمامی پاکت‌ها بر روی آنها درج شده است. به یاد داشته باشید که همواره احتمال خطای یک سانتی متری وجود دارد بنابراین حتما پاکتی را انتخاب نمائید تا از نظر اندازه مناسب باشد.

در وبسایت زودپک ابعاد مختلف پاکت ها را می توان به صورت پاکت پستی حبابدار، پاکت پستی متالایز، پاکت پستی لمینه مشکی و پاکت پستی نایلون مشکی سفارش گذاری کرد.

خرید انواع پاکت پستی

با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق مهم‌ترین موضوعی که باید قبل از نهایی کردن خرید خود به آن توجه داشته باشیم انتخاب مناسب‌ترین نوع پاکت پستی از نظر ابعاد و جنس است. به این معنا که ابتدا باید ابعاد وسیله‌ای که قصد بسته‌بندی آن را دارید اندازه بگیرید. اندازه پاکت پستی خریداری شده باید از نظر طول و عرض حدود ۳ الی ۴ سانتی متر بزرگتر از محموله ارسالی باشد. از طرفی دیگر بسته به محرمانه بودن محتویات درون بسته، حساس و شکننده بودن آن، حساس بودن به نور یا رطوبت و موارد دیگری از این قبیل را باید در انتخاب پاکت پستی مناسب در نظر گرفت.

پاکت‌ پستی حبابدار گزینه‌ای بسیار مناسب برای بسته بندی وسیله‌هایی است که احتمال شکستن آن‌ها در صورت اعمال فشار یا ضربه بالا است. پاکت‌ پستی لمینه مشکی به دلیل داشتن یک لایه درونی لمینیتی مشکی رنگ از محتویات درون خود در برابر نور و رطوبت جلوگیری می‌کند. پاکت پستی متالایز دارای یک لایه درونی از جنس ورق آلومینیوم است. بنابراین این پاکت‌ها نیز مقاومت بالایی در برابر نفوذ نور و رطوبت به درون بسته‌ها دارند. پاکت پستی نایلون مشکی پرکاربردترین نوع محصولات بسته‌بندی پوشاک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *