کارتن‌سازی و تولید انواع کارتن پستی، کارتن چاپ‌دار، کارتن بدون چاپ، کارتن‌های سه لایه، کارتن پنج لایه و تولید انواع کارتن اختصاصی . شما می‌توانید انواع کارتن در ابعاد و تعداد لایه های مختلف را در زودپک ثبت کنید.

برای ثبت سفارش کارتن در ابعاد اختصاصی می‌توانید به شماره تلفن 02172142 واحد فروش تماس گرفته و یا به شماره های واتساپ 09193102379 و 09301126359 پیام ارسال نمائید.

برای سفارش کارتن با تیراژ کمتر از 300 عدد و قیمت مقرون به صرفه می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمائید.

انواع کارتن در زودپک

کارتن پستی

کارتن‌های پستی به کارتن‌های گفته می‌شود که ابعاد و طرح گرافیکی تائید شده اداره پست را دارند. این کارتن‌ها با ابعاد استاندارد و چاپ یکسان تولید می‌شوند. در حال حاضر کارتن‌‌های پستی دارای 9 سایز بوده و به صورت چاپ تک رنگ بر روی کارتن قهوه‌ای هستند.

بعلاوه کارتن‌های کوچکتر به صورت سه‌لایه و کارتن‌های با ابعاد بزرگتر را هم می‌توان به صورت سه‌لایه و هم پنج‌لایه تهیه کرد.
یکی از مزایای که در زودپک ایجاد شده است که کارتن‌ها با ابعاد کوچک را می‌توان با سه کیفیت مختلف سفارش گذاری کرد. این کمک می‌کند تا افراد بتوانند کارتن را با حداقل هزینه خریداری نمایند.کارتن اسباب‌کشی

تا پیش از این برای اسباب‌کشی معمولا از کارتن‌های موزی و یا کارتن‌های دست دوم استفاده می‌شده است که یا کثیف یا آسیب دیده بوده‌اند. در زودپک این امکان فراهم شده است تا انواع کارتن مناسب را بررسی و خریداری نمائید. کارتن‌های اسباب‌کشی معمولا به صورت بدون چاپ و پنج لایه تولید می‌شوند.

کارتن‌های اسباب‌کشی معمولا در ابعاد بزرگ تولید می‌شوند. کارتن‌های مخصوص اسباب کشی را در زودپک می‌توانید به صورت پنج لایه و سه لایه تهیه کنید.کارتن بدون چاپ

در وبسایت زودپک شما می‌توانید تمامی کارتن‌ها با ابعاد استاندارد پستی را به صورت بدون چاپ نیز خریداری نمائید. این کارتن‌ها نیز مانند کارتن‌های پستی به صورت سه لایه و پنج لایه تولید شده‌اند.

شما بر اساس نیاز خودتان می‌توانید مناسبترین آنها را خریداری نمائید. علاوه بر کارتن‌های با ابعاد پستی کارتن‌های با ابعاد متفاوت نیز در وبسایت زودپک قابل خریداری هستند.کارتن پستی با چاپ اختصاصی

یکی از دغدغه‌های بسیاری از فروشگاه‌های آنلاین استفاده از بسته‌بندی مناسب و شخصی سازی شده است.

ارسال کالای فروخته شده در یک کارتن با چاپ اختصاصی می‌تواند تاثیر مثبتی بر مشتریان داشته باشد. یکی از مهمترین عوامل بازدارنده برای سفارش کارتن اختصاصی، سفارش گذاری با تیراژ بالا بوده است. از طرف دیگر هزینه برای تولید کارتن اختصاصی نیز بسیار زیاد بوده است. در زودپک این امکان فراهم شده است تا با تیراژ بسیار کم و با اختلاف هزینه محدود بتوان کارتن اختصاصی را سفارش گذاری کرد.