این صفحه برای خرید لوازم اسباب کشی طراحی شده است. فقط در این صفحه امکان خرید کارتن بصورت تکی وجود دارد.
تصویر عنوان قیمت تعداد
کارتن اسباب کشی سه لایه متوسط کارتن اسباب کشی متوسط سه لایه (40cm*45 cm) ارتفاع 30cm 19,250 تومان /قیمت واحد
کارتن اسباب کشی بزرگ کارتن اسباب کشی بزرگ (45cm*55cm) ارتفاع 35cm 35,000 تومان /قیمت واحد
کارتن اسباب کشی کوچک کارتن اسباب کشی کوچک (25cm*35cm) ارتفاع 20cm 12,600 تومان /قیمت واحد
کارتن اسباب کشی متوسط کارتن اسباب کشی متوسط (40cm*45 cm) ارتفاع 30cm 26,200 تومان /قیمت واحد
چسب-نواری-جک-تیپ-3 چسب پهن جک تیپ 60 میکرون 5 سانت 90 یارد 44,600 تومان /قیمت واحد
چسب پهن اندیکا زرد چسب پهن بی صدا ان دیکا (ENDIQA) زرد شفاف 40 میکرون 5 سانتیمتر 90 یارد 32,150 تومان /قیمت واحد
چسب کش سرمه ای چسب کش دستی کوچک زودپک - سرمه-ای 15,000 تومان /قیمت واحد
سلفون-طول-180 استرچ پلی اتیلن عرض 50 سانتیمتر طول 180 متر 23 میکرون 134,000 تومان /قیمت واحد
25-100-محافظ محافظ حبابدار عرض 25 سانتیمتر طول 100 متر دو لایه 165,000 تومان /قیمت واحد
100-100-محافظ محافظ حبابدار عرض 1 متر طول 100 متر دو لایه 566,000 تومان /قیمت واحد
سلفون عرض 10 سانت استرچ پلی اتیلن عرض 10 سانتیمتر طول 170 متر 23 میکرون 32,500 تومان /قیمت واحد

یکی از دغدغه های اصلی در زمان اسباب کشی تهیه لوازم مورد نیاز است. مهمترین محصول برای اینکار، کارتن اسباب کشی است. داشتن کارتن مناسب برای اسباب کشی به تعداد و ابعاد مناسب یک دغدغه است. تا پیش از این در زودپک امکان خرید انواع کارتن‌ها در بسته‌بندی های با تعداد مشخص فراهم بوده است. یعنی افراد باید مضربی از تعداد مشخصی از کارتن مقوایی را انتخاب و خریداری می‌کرده‌اند.
ولی در فرآیند اسباب کشی ممکن است فرد تعداد بیشتری از یک سایز و تعداد مشخصی از سایز دیگری را نیاز داشته باشد.

با توجه به کاربرد و ابعاد مشخص و تقاضای مصرف کنندگان تعدادی از کارتن های پر مصرف برای اسباب کشی را مشخص و به صورت فروش واحد تعریف کرده‌ایم. با این کار شما قادر خواهید بود خرید کارتن های اسباب کشی را به صورت تکی، در سه سایز و با تعداد مورد نیاز انجام دهید.

کارتن های اسباب کشی تعریف شده در این برگه در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ قابل سفارش گذاری و خرید هستند. شما با توجه به مقدار و ابعاد وسایل می توانید کارتن ها را به تعداد مورد نیاز انتخاب و خریداری نمائید.

کارتن های اسباب کشی زودپک به صورت پنج لایه هستند تا استحکام بالایی در برابر جابه جایی داشته و به خوبی از محصول داخل بسته محافظت کنند. قیمت کارتن پنج لایه به نسبت سه لایه بیشتر بوده و این می‌تواند باعث افزایش هزینه‌ها شود. از طرفی بعضی وسایل در عین حجیم بودن وزن پایینی دارند. به همین دلیل، سایز متوسط کارتن‌ اسباب کشی را به صورت سه لایه نیز قابل سفارش گذاری است، تا در صورت نیاز به راحتی بتوان این کارتن را با قیمت مقرون به صرفه خریداری نمود.

در نظر داشته باشید کارتن مناسب برای اسباب کشی، کارتن های پنج لایه هستند که تحمل وزن بالاتری داشته و در برابر ضربه هم مقاوم تر هستند.

کارتن های اسبابکشی به صورت فلت برای شما ارسال خواهند شد. این کارتن ها به صورت چهار درب ساده هستند. شما به راحتی می‌توانید آنها را مونتاژ کرده، چسب زده و استفاده نمائید. بعد از انجام کار دوباره می‌توانید آنها را باز کرده و به صورت فلت داخل انبار قرار بدین. با این کار کارتن‌های اسباب کشی شما فضای کمی را اشغال کرده و به راحتی می‌توان آنها را نگه داری کرده و برای دفعات بعدی نیز مورد استفاده قرار دهند.

  • برای اسباب کشی در نظر داشته باشید تا محصولات را دسته بندی نمائید. محصولات سنگینتر و بزرگتر را کف کارتن و سبکتر و کوچکتر را در قسمت بالایی کارتن قرار دهید.
  • در بسته بندی وسایل شکستنی و ظروف حتما از انواع محافظ حبابدار و سلفون استفاده نمائید تا مانع از آسیب دیدن محصول شوید.
  • روی هر کارتن لیبل مخصوص محتویات داخلی آن را بچسبانید تا به راحتی بتوان محصولات مورد نیاز را پیدا کرد.
  • کارتن های اسباب کشی را بیش از حد سنگین نکنید. این کار می تواند جابه جایی را سخت کرده و امکان رها شدگی، له شدگی و…. را افزایش دهد.
  • کارتن‌ها را به اندازه پر کنید. نباید درب کارتن باز یا نیمه باز باشد. این کار احتمال ریختن، فشرده شدن و آسیب دیدن محتویات داخلی را بالا می برد. بعلاوه چیدن کارتن ها را بر روی یکدیگر غیر ممکن می‌سازد و در نتیجه شما نخواهید توانست از حجم ماشین حمل بار به خوبی استفاده نمائید.
  • وجود فضای خالی داخل کارتن اسباب کشی نیز می تواند باعث آسیب به محصولات شود. فضای خالی باعث می‌شود محتویات بسته بندی آزادانه درون بسته بندی جابه جا شوند. جابه جایی محصولات می‌تواند باعث آسیب دیدن آنها شود.