این صفحه برای خرید لوازم اسباب کشی طراحی شده است. فقط در این صفحه امکان خرید کارتن بصورت تکی وجود دارد. [zpwcbo id=92033]

یکی از دغدغه های اصلی در زمان اسباب کشی تهیه لوازم مورد نیاز است. مهمترین محصول برای اینکار، کارتن اسباب کشی است. داشتن کارتن مناسب برای اسباب کشی به تعداد و ابعاد مناسب یک دغدغه است. تا پیش از این در زودپک امکان خرید انواع کارتن‌ها در بسته‌بندی های با تعداد مشخص فراهم بوده است. یعنی افراد باید مضربی از تعداد مشخصی از کارتن مقوایی را انتخاب و خریداری می‌کرده‌اند.
ولی در فرآیند اسباب کشی ممکن است فرد تعداد بیشتری از یک سایز و تعداد مشخصی از سایز دیگری را نیاز داشته باشد.

با توجه به کاربرد و ابعاد مشخص و تقاضای مصرف کنندگان تعدادی از کارتن های پر مصرف برای اسباب کشی را مشخص و به صورت فروش واحد تعریف کرده‌ایم. با این کار شما قادر خواهید بود خرید کارتن های اسباب کشی را به صورت تکی، در سه سایز و با تعداد مورد نیاز انجام دهید.

کارتن های اسباب کشی تعریف شده در این برگه در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ قابل سفارش گذاری و خرید هستند. شما با توجه به مقدار و ابعاد وسایل می توانید کارتن ها را به تعداد مورد نیاز انتخاب و خریداری نمائید.

کارتن های اسباب کشی زودپک به صورت پنج لایه هستند تا استحکام بالایی در برابر جابه جایی داشته و به خوبی از محصول داخل بسته محافظت کنند. قیمت کارتن پنج لایه به نسبت سه لایه بیشتر بوده و این می‌تواند باعث افزایش هزینه‌ها شود. از طرفی بعضی وسایل در عین حجیم بودن وزن پایینی دارند. به همین دلیل، سایز متوسط کارتن‌ اسباب کشی را به صورت سه لایه نیز قابل سفارش گذاری است، تا در صورت نیاز به راحتی بتوان این کارتن را با قیمت مقرون به صرفه خریداری نمود.

در نظر داشته باشید کارتن مناسب برای اسباب کشی، کارتن های پنج لایه هستند که تحمل وزن بالاتری داشته و در برابر ضربه هم مقاوم تر هستند.

کارتن های اسبابکشی به صورت فلت برای شما ارسال خواهند شد. این کارتن ها به صورت چهار درب ساده هستند. شما به راحتی می‌توانید آنها را مونتاژ کرده، چسب زده و استفاده نمائید. بعد از انجام کار دوباره می‌توانید آنها را باز کرده و به صورت فلت داخل انبار قرار بدین. با این کار کارتن‌های اسباب کشی شما فضای کمی را اشغال کرده و به راحتی می‌توان آنها را نگه داری کرده و برای دفعات بعدی نیز مورد استفاده قرار دهند.

  • برای اسباب کشی در نظر داشته باشید تا محصولات را دسته بندی نمائید. محصولات سنگینتر و بزرگتر را کف کارتن و سبکتر و کوچکتر را در قسمت بالایی کارتن قرار دهید.
  • در بسته بندی وسایل شکستنی و ظروف حتما از انواع محافظ حبابدار و سلفون استفاده نمائید تا مانع از آسیب دیدن محصول شوید.
  • روی هر کارتن لیبل مخصوص محتویات داخلی آن را بچسبانید تا به راحتی بتوان محصولات مورد نیاز را پیدا کرد.
  • کارتن های اسباب کشی را بیش از حد سنگین نکنید. این کار می تواند جابه جایی را سخت کرده و امکان رها شدگی، له شدگی و…. را افزایش دهد.
  • کارتن‌ها را به اندازه پر کنید. نباید درب کارتن باز یا نیمه باز باشد. این کار احتمال ریختن، فشرده شدن و آسیب دیدن محتویات داخلی را بالا می برد. بعلاوه چیدن کارتن ها را بر روی یکدیگر غیر ممکن می‌سازد و در نتیجه شما نخواهید توانست از حجم ماشین حمل بار به خوبی استفاده نمائید.
  • وجود فضای خالی داخل کارتن اسباب کشی نیز می تواند باعث آسیب به محصولات شود. فضای خالی باعث می‌شود محتویات بسته بندی آزادانه درون بسته بندی جابه جا شوند. جابه جایی محصولات می‌تواند باعث آسیب دیدن آنها شود.