بهترین پاکت ارسال لباس و پیشنهاد زودپک

پاکت ارسال لباس

آیا پاکت ارسال لباس مخصوص داریم؟

امروزه گرایش فروشندگان و حتی خریداران به کسب و کارهای آنلاین افزایش یافته است. چرا که با این کار هر دو طرف هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ زمانی می‌توانند سود کنند. اما موضوع مهمی که در چنین زمینه‌ای اهمیت پیدا می‌کند، نحوه بسته‌بندی و لوازمی است که در این خصوص مورد استفاده قرار می‌گیرند. چرا که در تجارت‌ الکترونیک اکثرا محصولات به مسافت‌های طولانی ارسال می‌شوند. برای همه لوازم و وسایل پاکتهای مخصوصی تعریف شده است. مثلا برای لوازم شکستنی و یا الکتریکی انواع پاکتهای حبابدار مورد اتسفاده قرار می‌گیرد. در نتیجه بسته‌بندی آن‌ها باید به نحوی انجام شود که هیچ گونه آسیبی متوجه کالای اصلی نگردد.

از طرف دیگر در چنین کسب و کارهایی مشتریان بر اساس تصویری که در دنیای مجازی دیده‌اند، خرید خود را انجام می‌دهند. بنابراین شکل ظاهری بسته‌بندی باید تمیز و مرتب بوده و در نگاه اول سبب سرخوردگی خریداران نشود. از آنجایی که بازار فروش اینترنتی لباس بسیار داغ است، مطالب این مقاله را به معرفی بهترین بسته بندی برای ارسال پوشاک و پیشنهاد زودپک برای آن اختصاص داده‌ایم. 

ویژ‌گی‌های پاکت ارسال مخصوص پوشاک

لباس‌ها در شکل‌ها و جنس‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. اما آنچه در مورد همه لباس‌ها مشترک است حجیم بودن و احتمال تغییر شکل دادن آن‌ها است. بنابراین در بسته‌بندی و ارسال پوشاک احتمال مچاله و چروک شدن لباس‌ها بالا است.

از طرفی دیگر در ارسال کالاها از طریق پست، بسته‌ها روزها در مسیر مقصد نهایی قرار می‌گیرند. جابه جا و دوباره دسته‌بندی می‌شوند و از وسیله‌ای به وسیله دیگری منتقل می‌شوند. در این مدت احتمال پاره شدن بسته‌ها، ورود رطوبت و آلودگی به درون بسته‌ها و … وجود دارد.

همه این موارد، باعث شده‌اند که هر نوع پاکتی برای ارسال پوشاک مناسب نباشد. پاکتی که برای بسته بندی پوشاک  مورد استفاده قرار می‌گیرد باید چند ویژگی مهم داشته باشد:

  • استحکام بالا

اولین چیزی که در پاکت ارسال لباس باید مورد توجه قرار بگیرد، مقاومت پاکت در برابر پاره شدن و نفوذ آلودگی به درون آن است. چرا که اگر کالای خریداری شده دچار آسیب گردد، با نارضایتی خریداران روبرو شده و این اصلا به نفع کسب و کار شما نخواهد بود. پس اول از همه پاکت انتخابی برای ارسال پوشاک به اندازه کافی محکم باشد تا بتواند محصول را به خوبی نگهداری و از آسیب، کثیفی و پارگی آن حفاظت کند.

  • قابلیت انعطاف

دومین ویژگی مهم پاکت مناسب برای پاکت پوشاک قابلیت انعطاف آن است. چرا که لباس حالتی منعطف داشته و همان طور که گفته شد احتمال فشرده و مچاله شدن آن بالا است. پس اگر دوست دارید تا لباس صحیح و سالم و به صورت شکیل و زیبا به دست مشتری برسد، از پاکت‌هایی استفاده کنید که به اندازه کافی منعطف باشد تا بتواند با محصول داخل آن تغییر شکل بدهد.

پاکت ارسال پوشاک
  • ظاهری زیبا

مورد بعدی که در انتخاب پاکت ارسال لباس باید مورد توجه قرار بگیرد، زیبا بودن شکل ظاهری آن است. پس پاکت تهیه شده حتما زیبا باشد که در اولین نگاه خریداران را تحت تاثیر خود قرار دهد.

بهترین پاکت ارسال پوشاک

اکنون که با ویژگی‌های مهم و اساسی در انتخاب پاکت بسته بندی پوشاک آشنا شدید، می‌توان مناسب‌ترین گزینه را طبق گفته‌های بالا انتخاب کرد. با توجه به موارد فوق بهترین نوع پاکت برای ارسال پوشاک پاکت‌های نایلون مشکی هستند. این پاکت‌ها نایلونی ضخیم دارند که به خوبی از محصول درون خود محافظت می‌کنند. در عین حال انعطاف بالایی دارند و می‌توانند به راحتی با پوشاک داخل پاکت تغییر شکل دهند.

مزیت دیگر این پاکت‌ها دوخته شدن لایه نایلونی و کاغذی در کناره‌های آن‌‌ها است. یعنی دو لایه نایلونی و کاغذی در این پاکت‌ها فقط در قسمت کناره‌ها به هم دیگر چسبید‌ه‌اند. این طراحی سبب شده تا پاکت، انعطاف پذیری بالایی داشته و از پارگی جلوگیری کرده و در برابر آسیب بسیار مقاوم باشد. پس برای بسته بندی و ارسال پوشاک قبل از هر کاری خرید پاکت نایلون مشکی را فراموش نکنید.

پاکت نایلون مشکی به نوعی از پاکت‌های بسته بندی گفته می‌شود که درون آن‌ها با یک لایه ضخیم نایلونی به رنگ مشکی پوشیده شده است. بنابراین نه تنها از نفوذ رطوبت، آب و … به درون پاکت جلوگیری می‌کند بلکه احتمال دیده شدن محصولات درون پاکت نیز وجود ندارد.

بر روی پاکت‌های نایلون مشکی قسمت مخصوصی برای الصاق تمبر و نوشتن مشخصات گیرنده و فرستنده تعبیه شده است. این در تسریع کار کمک کرده و به راحتی افراد می‌توانند محصولات خود را ارسال نمایند.

سایز مناسب پاکت نایلون مشکی برای ارسال پوشاک

همانند دیگر لوازم بسته بندی، پاکت نایلون مشکی نیز در ابعاد و سایزبندی‌های مختلفی طراحی و به بازار ارائه می‌شوند. پیشنهاد ما برای ارسال پوشاک تهیه انواع پاکت‌های نایلون مشکی هستند که با توجه به ابعاد محصول سایزبندی‌های متنوعی را دارا هستند. بنابراین کاربران می‌توانند سایز مناسب را انتخاب کرده و تهیه کنند.

پاکتهای نایلون مشکی قابل سفارش گذاری در زودپک در ابعاد زیر تولید می شوند.

توصیه ما برای کسانی که در حال فعالیت در حوزه کسب و کار آنلاین پوشاک هستند خرید پاکت نایلون مشکی در ابعاد A4، B4 و A3 است. البته برای ارسال محصولات کوچک مثل جوراب می‌توان از پاکت نایلون مشکی A5 نیز استفاده کرد.

خرید پاکت نایلون مشکی به عنوان پیشنهاد زودپک برای ارسال پوشاک

سامانه زودپک یکی از بهترین انتخاب‌ها برای خرید انواع لوازم بسته‌بندی اعم از انواع کارتن‌ها و انواع پاکت‌ها به صورت آنلاین است. پس چنانچه قصد خرید پاکت ارسال لباس را برای بسته بندی پوشاک دارید، سامانه زودپک برای داشتن یک خرید سریع و بدون دردسر در کنار شما خواهد بود.

ما در زودپک سعی داریم تا بهترین کیفیت محصولات را با مناسب‌ترین قیمت عرضه کرده و تمامی فعالیت‌های خود را در راستای کسب رضایت مشتریان پیش ببریم.

برای مشاهده، بررسی و خرید انواع پاکتهای نایلون مشکی کلیک کنید.

کلام آخر

چنانچه در خواندن مطالب این مقاله همراه ما بوده باشید، متوجه یک سری از ویژگی‌های منحصر به فرد پاکت نایلون مشکی شده‌اید.

از مهم‌ترین این مزایا می‌توان به دارا بودن یک لایه نایلون مشکی درون آن اشاره کرد که حکم یک لایه محافظ را برای محتویات درون خود ایفا می‌کند. از طرفی دیگر پاکت نایلون مشکی، انعطاف پذیری و استحکام بیشتری نسبت به سایر پاکتها داشته و در ابعاد متنوعی طراحی و به فروش می‌رسد. بنابراین توصیه زودپک برای کسانی که به دنبال بهترین گزینه برای بسته بندی پوشاک خود و ارسال آن به مناطق مختلف هستند، با قاطعیت پاکت نایلون مشکی است.

انواع پاکت نایلون مشکی موجود در زودپک

-8%
در انبار موجود نمی باشد
-5%
ارسال از یک روز کاری دیگر
-9%
ارسال از یک روز کاری دیگر
-17%
ارسال از یک روز کاری دیگر
-8%
ارسال از یک روز کاری دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی واتساپی