۷ استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار

استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار

استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار یکی از بهترین و ساده ترین کارهایست که هر فردی در طول زندگی خود می تواند انجام دهد. محافظ های حبابدار یکی از کاربردی‌ترین مواردی هستند که در بسته بندی و ارسال کالا ها و مرسولات، به خصوص محصولات شکستنی مورد استفاده قرار می‌گیرند. محافظ های حبابدار به دلیل انعطاف پذیری و شکل پذیری که دارند در بسته بندی انواع محصولات می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

فقط برای بسته بندی و ارسال کالا نیست. شما می توانید موارد استفاده خلاقانه و کاربردی را برای آنها پیدا کنید. از خلاقانه‌ترین موارد استفاده ز محافظ های حبابدار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سرد نگه داشتن میوه‌ها و محصولات یخ زده

به خصوص در تابستان، مقداری پوشش حباب دار در صندوق عقب ماشین خود داشته باشید.با کمک این محصولات شما می توانید غذاهای یخ زده را بپیچید تا در مسافرت یا در راه خانه ذوب نشوند. حتی بستنی رو می‌توانید با این روش و با استفاده از یک لایه عایق حبابدار سفت نگه دارید.

استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار نایلون-حبابدار-و-میوه-یخ-زده
استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار نایلون-حبابدار-و-میوه-یخ-زده

به ماندگاری کفش ها کمک کنید

با استفاده از تکه‌ای نایلون حبابدار یه گلوله پیچ خورده درست کنید و سپس درون کفش‌های خود قرار دهید تا به آن ها کمک کنید شکل خود را حفظ کنند. همچنین می‌توانید برای ساق کفشها و چکمه های خودتان قطعات بلندتری از نایلون حبابدار را آماده کنید و درون آن قرار دهید. با این روش ساق چکه‌هایتان هم محافظ خواهد شد. در همه موارد شما استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار را در ذهن داشته باشید.

جلوگیری از خستگی و درد بدنی در رانندگی طولانی مدت

برای جلوگیری از خستگی و درد بدنی در رانندگی طولانی مدت استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار داشته باشید. صندلی ماشین شما ممکن است برای سفرهای کوتاه راحت باشد، اما در مورد سفرهای طولانی چطور؟ با پوشاندن نشیمنگاه و پشتی صندلی با یک یا دولایه حباب‌دار، شرایط را رویایی کنید. روکش حباب‌دار از بدن شما حمایت می‌کند و یک سواری راحت را در مسافت طولانی فراهم می‌کند.

محافظ حبابدار د رانندگی و ماشین

برای کمپینگ ها این محافظ ها را همراه ببرید

دفعه بعد که به کمپینگ می‌روید، یک تکه کاغذ حباب‌دار با خود ببرید. شب قبل از خواب، محافظ حبابدار را زیر کیسه خواب خود روی زمین پهن کنید. نایلون حباب‌دار مثل یک بالشتک برای بدن شما عمل خواهد کرد. همچنین مثل یک برزنت برای خشک نگه داشتن کیسه خواب شما خواهد بود و می توانید مطمئن باشید که کیسه خوابتان خیس نخواهد شد و بر روی زمین و سنگریزه ها بدنتون دچار کوفتگی نخواهد شد.

همچنین می‌توانید محافظ های حبابدار را تا زده و به عنوان بالش از آنها استفاده کنید. فراموش نکنید در طول مسیر شما می‌توانید از این محافظ‌ها برای سرد نگه داشتن مواد خوراکی استفاده کنید. فقط کافیست مواد خوراکی و یخ زده را داخل این محافظ ها بپیچید.

نایلون حبابدار در کمپینگ

ابزار را در شرایط خوبی نگه دارید

با پوشاندن جعبه ابزار با پوشش محافظ حبابدار، ابزارهای خود را از ساییده شدن به یکدیگر و جعبه ابزار محافظت کنید. نایلون حبابدار را با نوار چسب در جای خودثابت کنید. این نایلون حبابدار باعث می‌شود ابزار شما دوام بیشتری داشته باشند. و در اثر ساییده شدن به همدیگر دچار خرابی نشوند.
در ضمن نایلون حبابدار مانع از ایجاد سر و صدا خواهد شد.

نایلون حبابدار در جعبه ابزار

از ایجاد خط و خش روی ظروف جلوگیری کنید

وقتی ظروف، قابلمه‌ها و تابه‌ها روی هم چیده می‌شوند، وقتی مدام به داخل و خارج کابینت کشیده می‌شوند، به راحتی خراشیده می‌شوند. این امر بر عملکرد و طول عمر محصولات تأثیر می گذارد. از مربع های حباب دار برای قرار دادن بین ظروف استفاده کنید و مانعی ایجاد کنید که تعداد خراش‌ها را محدود می‌کند.
همچنین این محصولات بهترین گزینه در اسباب‌کشی‍‌ها محسوب می‌شوند. کافیست شما ظروف و وسایلتان را در بین این نایلون ها قرار دهید تا محافظت حداکثری را داشته باشید و در طول اسباب‌کشی مشکلی برای وسایل پیش نیاید.

نایلون حبابدار برای ظروف

قبل از بسته بندی ظروف شکستنی این مقاله ها را حتما مطالعه کنید.

لوازم مورد نیاز برای بسته‌بندی ظروف شکستنی در اسبابکشی

چطور ظروف شکستنی را برای اسباب کشی بسته بندی کنیم

با استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار، این محصول را به عنوان محافظ حرارتی استفاده کنید

بسیاری از کارگاهها و کارخانه های بزرگ که سقف های شیروانی دارند برای محافظت حرارتی از انواع محافظ های حبابدار استفاده می‌کنند. استفاده از این نایلون‌های حبابدار می‌توانند در حفظ تعادل حرارتی بسیار موثر باشند و در ورود و خروج گرما از محیط نقش مهمی داشته باشند.
از این خصوصیت در پوشاندن پنجره‌ها و کانال‌های هوایی در منازل هم می‌توان استفاده کرد. تنها لازمه انجام تمام این کارها استفاده خلاقانه از محافظ حباب‌دار است. یکی دیگر از کاربردهای آن در پوشاندن محل نگهداری حیوانات خانگی است.
با استفاده از این محافظ ها هم از ورود رطوبت و آب جلوگیری می شود و هم در حفظ تعادل دمایی کمک کرده و می تواند محیط مطلوب و مناسبی از نظر دمایی را برای حیوانات خانگی ایجاد کند.

نایلون حبابدار عایق حرارتی

در وبسایت فروش محصولات آنلاین بسته بندی زودپک 3 مدل محافظ حبابدار برای فروش گذاشته شده است که بنا به نوع نیاز و استفاده خود می توانید آنها را انتخاب و خریداری نمائید. محافظ های حبابدار موجود در وبسایت زودپک به صورت رولی و با سه عرض متفاوت عرضه میشوند.

1- محافظ حبابدار عرض 25 سانتیمتر 

2-محافظ حبابدار عرض 50 سانتیمتر 

3-محافظ حبابدار عرض 100 سانتیمتر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی واتساپی

با توجه به جابجایی انبار، پنجشنبه ارسال نداریم. همچنین برای تحویل محصولات بصورت حضوری میتوانید شنبه به آدرس جدید انبار (سه راه افسریه) مراجعه کنید.