از پلاستیک سلفون چطور برای اسباب کشی استفاده کنیم

پلاستیک سلفون

پلاستیک سلفون در آشپزخانه شما ضروری است، اما آیا می‌دانستید که استرچ‌ها گزینه های عالی برای استفاده در بسته‌بندی و اسباب‌کشی شما هم هستند؟ سلفون، می‌تواند از مبلمان در برابر خط و خش محافظت کند، وسایلی را که به سختی بسته‌بندی می‌شوند مانند کوسن‌ها و روکش مبل‌ها، را در جای خود روی مبلمان نگه دارد. از آنجایی که این سلفون های بسته بندی به خودش می‌چسبد، اما به سطوح نمی‌چسبد، روکش پلاستیکی مناسبی برای بسته‌بندی و محافظت از اقلام بدون ایجاد آسیب یا باقی ماندن آثار چسبنده بر روی وسایل است.

در ادامه بخشی از موارد استفاده از انواع سلفون بسته‌بندی را بررسی می‌کنیم.

 • کشوها و درهای یخچال و دراورها را در هنگام حمل و نقل بسته نگه داشته و مانع از جابه جایی و باز شدن آنها می‌شود.
 • سیم‌های دستگاه را به راحتی کنار همدیگر مرتب کرده و کنار دستگاه محکم کنید.
 • با کمک سلفون بسته بندی می‌توان کوسن‌ها، تشک‌ها و بالشت‌های مبلمان را در اطراف مبلمان بدون چسب نگه داشت.
 • اقلامی مانند نرده‌های تخت، کابل‌های برق و میله‌های پرده را با هم ببندید.
 • بطری‌های باز (مانند بطری‌های شامپو) را با یک لایه استرچ زیر درپوش بپوشانید تا از ریختن آن جلوگیری شود.
 • هنگام حمل و نقل، دور تا دور فرش‌ها را با کمک این نایلون های استرچ محکم بپیچید تا هم از باز شدن محصول جلوگیری شود و هم در طول راه کثیف نشود.
نایلون استرچ

استفاده از پلاستیک سلفون برای بسته بندی لوازم

یکی از کاربردهای مهم استرچ‌ها برای بسته‌بندی وسایل در اسباب کشی هاست. برای بسته بندی اسباب و وسایل به صورت اصولی رعایت چندین نکته مهم است.

 1. قبل از بسته بندی، مبلمان حتما باید تمیز و خشک باشند. قبل از بسته بندی مطمئن شوید که همه چیز تمیز و کاملا خشک است.
 2. قطعات قابل جدا شدن را بردارید. هر چیزی مانند پایه‌های مبل را بردارید. هرچه قطعه فشرده تر باشد، بسته بندی آن آسان‌تر خواهد بود. قطعات را جداگانه بسته‌بندی کنید و در یک جعبه قرار دهید.
 3. محصولات چوبی یا چرمی را با روکش کاغذی بپیچید. رطوبت می‌تواند زیر پوشش پلاستیکی محبوس شود و باعث کپک زدن یاتاب برداشتن این نوع مواد شود. افزودن یک لایه کاغذی باعث محافظت و به گردش افتادن جریان هوا خواهد شد. سلفون استرچ را می‌توان مستقیماً روی مبلمان پارچه ای استفاده کرد، زیرا مانند چرم و چوب عرق نمی کند و باعث ایجاد مشکل نخواهد شد.
 4. به گوشه‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید. برای محافظت از گوشه‌ها با استفاده از قطعات مقوا یا فوم اضافی محافظ بیشتری استفاده کنید.
 5. روی قطعه را با نایلون استرچ بپوشانید. برای پوشاندن تمام قسمت مبلمان از پلاستیک استرچ بزرگ استفاده کنید. سلفون های استرچ کوچک برای بسته نگه داشتن کشوها و درهای کابینت عالی هستند.
  مهم: برای استفاده، انگشتان خود را در وسط رول های خالی قرار دهید و اطراف قطعه بچرخانید و اجازه دهید رول بزرگ در حین حرکت باز شود. روکش به خودش می‌چسبد، اما ممکن است برای شروع به کار در ابتدا به یک دوست کمک کنید تا آن را در جای خود نگه دارد. آن را با قیچی برش دهید.

برای سفارش انواع سلفون استرچ از فروشگاه اینترنتی زودپک تنها نیاز است تا کاربری مود نظر خود را مشخص کرده و بهترین گزینه ها را برای خرید انتخاب کنید. سپس آنها را سفارش داده و در سریعترین زمان ممکن درب انباردریافت نمائید.

محصولات مرتبط

-7%
ارسال از یک روز کاری دیگر
-8%
ارسال از یک روز کاری دیگر
-15%
ارسال از Array روز کاری دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *